Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to Portal

srtf.mums.ac.ir

لينکهاي مفيد

تاریخ و زمان فارسی


پنجشنبه 23 آبان
1398

16. ربيع‌الاول 1441


14. نوامبر 2019

آمار سایت

اعضا : 3735
محتوا : 53
لینک وب ها : 8
بازدیدکنندگان : 48757

اوقات شرعیپرداخت تسهیلات و وام های تنفس دار

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

مدیر عامل صندوق سلامت ثامن از پرداخت تسهیلات و وام های تنفس دار به شرکت‌های دانش بنیان خبر داد


مدیر عامل صندوق سلامت ثامن در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: صندوق سلامت ثامن از سال 1390 در راستای کمک به توسعه اقتصاد دانش بنیان و با هدف حمایت از کارآفرینان، شرکت‏های دانش بنیان، محققان و صاحبان ایده با پرداخت تسهیلات و حمایت‏های مالی و مشاوره‏ ای تشکیل گردید.

وی از اعلام آمادگی صندوق در جهت پرداخت تسهیلات به شرکت‏های دانش بنیان خبر داده و اعلام نمود:

از کلیه طرح‏ها و ایده‏هایی که در زمینه تولید داروهای خاص، تجهیزات پزشکی منحصر به فرد، حوزه‏های برنامه نویسی و نرم  افزاری ، توریسم درمانی و در کل Health economy  یا اقتصاد سلامت باشند حمایت می‏نماید که این حمایت می‏تواند به صورت مشارکت دراجرای طرح، پرداخت تسهیلات با سودهای پایین و دوره تنفس در بازپرداخت اقساط باشد.

دکتر شاپوری مقدم اشاره نمود یکی دیگر از فعالیت‏های صندوق ایجاد ارتباط بین سرمایه‏ گذاران و صاحبان ایده در حوزه سلامت می‏باشد که با متصل نمودن حلقه‏ های این زنجیر در کوتاه ترین زمان ایده به محصول تبدیل خواهد شد.

مدیرعامل  صندوق سلامت ثامن در خصوص نحوه پرداخت و بازپرداخت تسهیلات به کارآفرینان و شرکت‏های دانش بنیان گفت: صندوق در سال‏های گذشته با دانشگاه‏های علوم پزشکی مشهد و بجنورد قرارداد عاملیت امضا نموده است و در آینده نیز با دانشگاه‏های بیشتری این قرارداد را منعقد خواهد نمود به نحوی که پس از کارشناسی طرح متقاضی در شورای فناوری دانشگاه‏های مذکور و تایید آن، صندوق سلامت ثامن در کوتاه‏ترین زمان تسهیلات را از محل عاملیت پرداخت می‏نماید. ضمنا علاوه بر این موارد فوق‏ الذکر به متقاضیانی که طرح‏های آنها در گروه اقتصادی و علمی صندوق به تایید رسیده باشد، صندوق با آنها مشارکت خواهد نمود.

دکتر شاپوری مقدم با اشاره به اینکه صندوق سلامت ثامن بعنوان نماینده صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در شرق کشور است و اعتبارات بسیار خوبی دریافت نموده، اعلام نمود: با توجه به این اعتبارات در صورتی که شرکت های دانش بنیان و متقاضیان گیرنده وام بازده اقتصادی مناسبی داشته باشند صندوق می تواند حتی چندین نوبت به آنها وام های تنفس دار شش ماهه و یکساله با سودهای کم پرداخت نماید.

 

به نقل از روابط عمومی معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 13 شهریور 1398 ساعت 13:14 )